e.g., META tags

Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Положення про авторські права

Автори, які подають заявку на цю конференцію, погоджуються з такими умовами:
a) Автори зберігають авторські права на свою роботу, що дозволяє конференції розповісти цю неопубліковану роботу під ліцензією Creative Commons Attribution License , яка дозволяє іншим вільно отримувати доступ, використовувати та ділитися роботою. , з визнанням авторства роботи та її першою презентацією на цій конференції.
b) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC та включити окремі додаткові договірні угоди щодо невиключного розповсюдження та подальшої публікації цієї роботи (наприклад, опублікувати переглянуту в журналі, опублікувати її в інституційному репозитарії або опублікувати його в книзі) з вдячністю за його початкову презентацію на цій конференції.
c) Крім того, автори заохочують публікувати та ділитися своїми роботами в Інтернеті (наприклад, в інституційних репозиторіях або на їхньому веб-сайті) у будь-який момент до та після конференції.

Положення про конфіденційність

Ім'я та адреси електронної пошти, введені на цьому сайті конференції, використовуватимуться виключно для заявлених цілей цієї конференції та не будуть надані для будь-яких інших цілей або будь-якої іншої сторони.

Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.

conferencengkg@gmail.com

НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорского"
ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
КАФЕДРА НАРИСНОЇ ГЕОМЕТРІЇ, ІНЖЕНЕРНОЇ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ